Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii medicale de siguranta transporturilor
- Număr anunț
- DA40439942
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- SALVOSAN CIOBANCA S.R.L. (CUI 672664)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.650 RON
- Valoare finală
- 8.500 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 13:49
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.