Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie distributie, pompa ulei si alternator pentru Dacia Dokker
- Număr anunț
- DA40445049
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- GARAGE EXPERT MARKA S.R.L. (CUI RO39496075)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.612,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.612,20 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 09:33
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.612,20 RON
din 3.612,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro