Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere echipamente deviz 25-26-087

Număr anunț
DA40442918
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
SQUADRENTAL.COM S.R.L. (CUI 27198628)
Cod CPV
92110000-5 · Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,90 RON
Valoare atribuită
1.652,90 RON
Data publicării
20.05.2026 15:59
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,90 RON

din 1.652,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.