Acasă · Licitații
· Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere echipamente deviz 25-26-078
- Număr anunț
- DA40442840
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- SQUADRENTAL.COM S.R.L. (CUI 27198628)
- Cod CPV
- 92110000-5 · Servicii de productie de filme cinematografice si de casete video si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.066,12 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 15:53
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.066,12 RON
din 2.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro