Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract furnizare gaze naturale pentru locuri de consum judetul Dolj
- Număr anunț
- DA40452762
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- PPC ENERGIE S.A. (CUI RO22000460)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.265,21 RON
- Valoare atribuită
- 48.265,21 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 15:11
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48.265,21 RON
din 48.265,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro