Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de administrare, mentenanță și găzduire site web
- Număr anunț
- DA40452685
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ-NORD S.R.L. (CUI 44456093)
- Cod CPV
- 72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.800 RON
- Valoare atribuită
- 9.800 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 15:07
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.800 RON
din 9.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro