Ofertă acceptată Cumpărare directă

BELIN CEAI PIE&MAN20X2G - 10BUC

Număr anunț
DA40457787
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,10 RON
Valoare atribuită
43,10 RON
Data publicării
22.05.2026 11:02
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,10 RON

din 43,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.