Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet articole alimentare

Număr anunț
DA40452671
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 (CUI 28312479)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,20 RON
Valoare finală
103,20 RON
Data publicării
21.05.2026 15:06
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 17:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.