Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GPP DUMBRAVA MINUNATA ACHIZITIE ALIMENTE
- Număr anunț
- DA40450911
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,22 RON
- Valoare atribuită
- 416,22 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 13:47
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416,22 RON
din 416,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro