Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trafalet din de velur, rola de 10 cm, D 30 mm, Coada din lemn pentru lopata
- Număr anunț
- DA40448608
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,80 RON
- Valoare atribuită
- 380,40 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 12:01
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380,40 RON
din 355,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro