Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servici de vulcanizare - Inlocuit si echilibrat anvelope buc 4 Dacia Dokker GL-14-STC
- Număr anunț
- DA40455246
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- AUTO STEFAN SI TEODORA SRL (CUI 32131802)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,29 RON
- Valoare atribuită
- 165,29 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 09:22
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165,29 RON
din 165,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro