Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memantina 10mg-cpr.film x 56-Terapia RO MEMANTINUM

Număr anunț
DA40454094
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96,45 RON
Valoare atribuită
96,45 RON
Data publicării
22.05.2026 08:13
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96,45 RON

din 96,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.