Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nitroglicerina 0.5mg-cpr.subling. x 20
- Număr anunț
- DA40451766
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47,70 RON
- Valoare atribuită
- 47,70 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 14:21
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47,70 RON
din 47,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro