Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de var

Număr anunț
DA40459653
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
22.05.2026 12:13
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.