Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boxe PC 2.0 Trust Ador, 12W RMS, port 3,5 mm, cablu 1,2m port USB-A, Negru
- Număr anunț
- DA40452293
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223,11 RON
- Valoare atribuită
- 223,11 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 14:45
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 17:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
223,11 RON
din 223,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro