Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimantă Termică Nouă
- Număr anunț
- DA40431354
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI RO24205100)
- Cod CPV
- 30232100-5 · Imprimante si trasatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.150 RON
- Valoare atribuită
- 8.150 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 07:58
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.150 RON
din 8.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro