Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML

Număr anunț
DA40456236
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717 RON
Valoare atribuită
716,49 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
22.05.2026 10:03
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,49 RON

din 717 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,51 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.