Ofertă acceptată Cumpărare directă

Igienizare dozator apa Pachet înlocuire filtre purificator de apă

Număr anunț
DA40447642
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"STEFAN PASCU" APAHIDA (CUI 17989900)
Furnizor / câștigător
NISRE SRL (CUI RO33570172)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,12 RON
Valoare atribuită
425,12 RON
Data publicării
21.05.2026 11:20
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,12 RON

din 425,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.