Ofertă acceptată Cumpărare directă

FAIANTA 52541 ALBA 20X30

Număr anunț
DA40450997
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111300-4 · Ceramica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,08 RON
Valoare atribuită
332,08 RON
Data publicării
21.05.2026 13:50
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,08 RON

din 332,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.