Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame microscop 76x26x1mm slefuite si matuite ,PIPA GUEDEL,Scutece pentru adulti
- Număr anunț
- DA40451805
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 42113172-0 · Lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 632,30 RON
- Valoare atribuită
- 632,30 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 14:23
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
632,30 RON
din 632,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro