Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciment Holcim 40kg-- ACTIVITATEA COLECTARE DESEURI INVESTITIE

Număr anunț
DA40456606
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI RO13031718)
Furnizor / câștigător
MASTER TOOLS 2000 SRL (CUI RO11057134)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
22.05.2026 10:17
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.