Atribuită
Anunț de participare
Platforma de electrochirurgie pentru turnul de laparoscopie Olympus (sau echivalent)
- Număr anunț
- SCN1176482
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.656 RON
- Valoare atribuită
- 113.656 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 07:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1134964
- Termen limită
- 30.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273568
Documente
Documentația de atribuire
- 4. FORMULARE_platforma electrochirurgie.docx.p7s
- 5. MODEL_CONTRACT DE FURNIZARE_PLATFORMA ELECTROCHIRURGIE.docx.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273568.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
113.656 RON
din 113.656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro