Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARYZALERA 15mg X 30 COMPR. 15mg KRKA (ARIPIPRAZOLUM)
- Număr anunț
- DA40461101
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855,92 RON
- Valoare atribuită
- 855,92 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 13:19
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
855,92 RON
din 855,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro