Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie perii automaturatoare Multihog CV350

Număr anunț
DA40461224
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE TIMISOARA SRL (CUI RO51241348)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.608,30 RON
Valoare atribuită
6.608,30 RON
Data publicării
22.05.2026 13:24
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.608,30 RON

din 6.608,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.