Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LERIDIP 10 mg X 60 compr.film.
- Număr anunț
- DA40460906
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare atribuită
- 165 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 13:10
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165 RON
din 165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro