Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii pentru utilizare sistem informatic si administrare infrastructura
- Număr anunț
- DA40458885
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.925 RON
- Valoare atribuită
- 92.925 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 11:42
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
92.925 RON
din 92.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro