Atribuită Cumpărare directă

Chitantier personalizat A6 in 3 ex. Inseriat, personalizat, 3 exemplare (alb,roz, verde)

Număr anunț
DA34978760
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI 25702396)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
06.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON