Ofertă acceptată Cumpărare directă

ONKO BCG 100 MG/ML PULB+SOLV PT SUSP INTRAVEZICALA CT*1 FL CU PULB+1 FIOLA CU SOLV

Număr anunț
DA40460292
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651630-3 · Vaccinuri BCG (liofilizat) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.774,50 RON
Valoare atribuită
10.774,50 RON
Data publicării
22.05.2026 12:42
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
22.05.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.774,50 RON

din 10.774,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.