Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VIDAS D-DIMER; VIDAS PROCALCITONINA
- Număr anunț
- DA40459503
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.898,28 RON
- Valoare finală
- 23.922 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 12:07
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.