Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lame microtom DURA EDGE - lame sectionare - cutite microtom STOC NOU MARTIE 2026 ✦ Super Preț ✅
- Număr anunț
- DA40468016
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.450 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 11:34
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.450 RON
din 4.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro