Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie materiale sanitare
- Număr anunț
- DA40467084
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 551 RON
- Valoare atribuită
- 551 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 10:59
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
551 RON
din 551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro