Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMPRESE TIFON STERILE PLIATE 12 STRATURI, 10x20cm, CU FIR RX, BLISTER A'5 BUC
- Număr anunț
- DA40456114
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33141119-7 · Comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 09:58
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.740 RON
din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro