Ofertă acceptată Cumpărare directă

6862.314.14 Freza diamantata flacara ascutita cu inel verde Ø14 , prindere turbina

Număr anunț
DA40463496
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
S.I.T.E.A. ROMANIA SRL (CUI RO6770904)
Cod CPV
33131510-5 · Freze dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.246 RON
Valoare atribuită
2.246 RON
Data publicării
25.05.2026 07:57
Termen limită
30.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.246 RON

din 2.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.