Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECO HIPP LEGUME GUSTOASE CU OREZ SI CURCAN 220G
- Număr anunț
- DA40463987
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177,12 RON
- Valoare atribuită
- 177,12 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 08:45
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
177,12 RON
din 177,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro