Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale reparatii

Număr anunț
DA40469000
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.305,96 RON
Valoare atribuită
4.305,96 RON
Data publicării
25.05.2026 12:09
Termen limită
30.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.305,96 RON

din 4.305,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.