Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMORCA TOCATOR CRENGI

Număr anunț
DA40462949
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
VEST TRUCK CAROSARI S.R.L. (CUI 42539974)
Cod CPV
34223000-6 · Remorci si semiremorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.680 RON
Valoare atribuită
9.680 RON
Data publicării
22.05.2026 16:31
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.680 RON

din 9.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.