Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lichid racire LUBRICATE CUT PRO mineral emulsionabil pentru masini de taiat cu banda/prelucrari prin
- Număr anunț
- DA40471549
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,08 RON
- Valoare atribuită
- 460,08 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 13:44
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460,08 RON
din 460,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro