Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Triplu test (cardio3) : hs-cTnI/CK-MB/Myo - markeri cardiaci compatibili cu analizorul QFT 9000
- Număr anunț
- DA40455486
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.210 RON
- Valoare atribuită
- 7.210 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 09:33
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.210 RON
din 7.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro