Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CURATENIE

Număr anunț
DA40473491
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,78 RON
Valoare atribuită
613,78 RON
Data publicării
25.05.2026 15:07
Termen limită
30.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,78 RON

din 613,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.