Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,9% sub estimat
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN - AROMA RACORITOARE DE FRUCTE ROSII X 500ML (4X125ML)
- Număr anunț
- DA40471477
- Autoritate contractantă
- ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,62 RON
- Valoare atribuită
- 471,30 RON 31,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2026 13:41
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
471,30 RON
din 691,62 RON estimat
31,9%
Adjudecat la 68,1% din estimat · economie 220,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.