Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Mouse-uri, Cablu, Memorii USB, Boxa, brat monitor
- Număr anunț
- DA40469027
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
- Furnizor / câștigător
- IT FAST OQS S.R.L. (CUI 47603628)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149 RON
- Valoare atribuită
- 1.149 RON
- Data publicării
- 25.05.2026 12:10
- Termen limită
- 30.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.149 RON
din 1.149 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro