Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru Managementul Calitatii

Număr anunț
DA40459781
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
HEALTHCARE MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47707190)
Cod CPV
79313000-1 · Servicii de evaluare a randamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.680 RON
Valoare atribuită
43.680 RON
Data publicării
22.05.2026 12:19
Termen limită
28.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.680 RON

din 43.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.