Ofertă refuzată
Cumpărare directă
prestari servicii medicale obst-gine
- Număr anunț
- DA40443859
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
- Furnizor / câștigător
- MEDICO PSIHE GYN SRL (CUI 6731263)
- Cod CPV
- 85111320-9 · Servicii spitalicesti de obstetrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.070 RON
- Valoare finală
- 70.070 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 08:27
- Data finalizării
- 25.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.