Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 71,0% sub estimat
METOCLOPRAMIDUM 5mg/ml-sol.inj. x 2ml x 5fi
- Număr anunț
- DA40454685
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,50 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON 71,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2026 08:57
- Termen limită
- 27.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2026 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200 RON
din 690,50 RON estimat
71,0%
Adjudecat la 29,0% din estimat · economie 490,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.