Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SULBUTIAMINUM 200MG 2BL X 15DRJ
- Număr anunț
- DA40434880
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.089 RON
- Valoare finală
- 1.089 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 10:43
- Data finalizării
- 25.05.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.