Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Atribuită
Atribuire
Achiziţie - Materiale apă și canal + conexe, conform Referat de Necesitate nr. 2738/18.03.2026., intocmit de domnul Călin Eduard și Referat de Necesitate nr. 2739/18.03.2026., intocmit de domnul Iacomi Alexandru Cosmin.
- Număr anunț
- DAN2714795
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- BIG MARKET PROJECT S.R.L. (CUI 47713086)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.442,18 RON
- Data anunțului
- 27.03.2026 12:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.