Atribuită
Atribuire
ROVINIETE - BF2800-00405/16.02.2026, BF2816-00262/04.03.2026, BF2726-00066/06.03.2026, BF2820-00003/08.03.2026, BF2792-00144/09.03.2026, BF2793-00177/10.03.2026, BF2824-00002/12.03.2026, BF2800-00341/17.03.2026, BF2800-00339/17.03.2026, BF2801-00352/18.03.2026, BF2802-00154/19.03.2026, BF2807-00002/24.03.2026
- Număr anunț
- DAN2715910
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.139,08 RON
- Data anunțului
- 30.03.2026 12:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.