Atribuită
Atribuire
Achizitie Vesta de salvare pentru copii Baracuda model SV 5, maxim 30 kg - 9 buc x 47.73 lei conform oferta nr 11817/27.03.2026, referat nr 11804/27.03.2026
- Număr anunț
- DAN2715534
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL FISHING IMPEX SRL (CUI 18546995)
- Cod CPV
- 39525300-1 · Veste de salvare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 429,54 RON
- Data anunțului
- 30.03.2026 10:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.