Atribuită Cumpărare directă

Fragmin inj. 5000 ui / 0.2 ml x 10 seringi preumpl. / DALTEPARINUM

Număr anunț
DA34967500
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.065,60 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
07.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.065,60 RON