Atribuită
Atribuire
Achizitie material impermeabil cf. comanda nr. 8297/04-03-2026, ref. 8292/04-03-2026, oferta nr. 8294/04-03-2026, factura nr. MPS30762/06-03-2026, astfel: 1] Material Impermeabil Natura 1900 05 Fucsia - Latime material: 152 cm. - 30 metri x 53.12 lei/ metru = 1,593.72
- Număr anunț
- DAN2718474
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- MERTEX DESIGN SRL (CUI 36080310)
- Cod CPV
- 19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.593,72 RON
- Data anunțului
- 31.03.2026 20:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.